Nieczynny - OW Puszcza

W OW "Puszcza" na wczasowiczów czeka 208 miejsc w domkach 3-pokojowych, 4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy domek ponadto wyposażony jest m.in. w lodówkę, hamak, leżaki. Ośrodek sezonowy (maj - wrzesień) 

Sale

18-01-2018

Termin

Od:

Do:

= 1 doba

łazienka
gastronomia
sale
okolice

Ocena obiektu


Opinie o Nieczynny - OW Puszcza

Nieczynny - OW Puszcza
5

Augustów – miasto nad rzeką Nettą położone pomiędzy jeziorami Necko, Sajno i Białe, na skraju Puszczy Augustowskiej, która jest największym skupiskiem leśnym Europy. Miasto ma znaczenie turystyczno – gospodarcze, jest bazą tranzytową łączącą Europę z krajami nadbałtyckimi i Skandynawią, jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych Polski. Augustów to wspaniałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, kajakarstwa, żeglugi, narciarstwa wodnego, lotów na paralotniach. To także miejscowość uzdrowiskowa, dzięki odkrytym tu złożom borowiny i wód mineralnych. Dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek otworem stoją szlaki turystyczne. Zapach olejków eterycznych zachęca do spacerów po świerkowo sosnowym lesie, który jest naturalnym filtrem powietrza. W leśnych gęstwinach żyją sarny, jelenie, dziki, kuny, łasice. lisy, dlatego tereny te są w sezonach łowieckich chętnie odwiedzane przez myśliwych.
Do najbardziej znanych zabytków Augustowa należy zaliczyć Kanał Augustowski o długości ponad 100 km łączący dorzecza Wisły i Niemna.