Dworek MORSKI

DWOREK MORSKI położony jest w centrum Mielna 200 m od morza i  pięknej piaszczystej plaży ( w sezonie letnim dla Państwa wygody leżaki, parawany i parasole rozdawane są bezpłatnie przez obsługę bezpośrednio na plaży). Doskonale wyposażony DWOR

Sale

18-01-2018

Termin

Od:

Do:

= 1 doba

apartamenty
łazienka
recepcja
hol
fotografie nocne
lotnicze
pokoje
restauracja

30714
45171

Ocena obiektu


Opinie o Dworek MORSKI

Dworek MORSKI
5

Lokalne atrakcje

Latarnia w Gąskach - jedna z najwyższych latarni na polskim wybrzeżu. Z jej szczytu rozciągają się malownicze widoki na morze i okolicę.

Chłopy - osada rybacka położona 2 km od Sarbinowa. Całość miejscowości objęta jest ochroną konserwatorską ze względu na wyjątkowy zespół budownictwa ludowego.

Neogotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - wybudowany w 1856 roku, najcenniejszy obiekt architektoniczny Sarbinowa.

Ogrody Hortulus w Dobrzycy - Jedyne w Polsce ogrody tematyczne udostępnione do zwiedzania. Na ok. 5 ha, rozciągają się ogrody założone w różnych stylach m.in. angielskim francuskim, przepiękny ogród japoński, ogród skalny i wiele innych.

Mini Zoo - Atrakcja dla dzieci i nie tylko. W zbudowanych z korowej obrzynki szałasach można zobaczyć najróżniejsze odmiany pawi, bażantów, kur, przepiórek, gołębi, kaczek, gęsi, królików oraz świnki wietnamskie.

Rejsy statkiem - po jeziorze Jamno i rejsy na Bornholm.