Ośrodek Wypoczynkowy DWOREK MAZURSKI

Ośrodek Wypoczynkowy "Dworek Mazurski" w Olecku położony jest na granicy Mazur i Suwalszczyzny, w połowie drogi między Gołdapią i Ełkiem na szlaku łączącym Krainę Wielkich budynek główny Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustow

Sale

17-01-2018

Termin

Od:

Do:

= 1 doba

domki
recepcja
gastronomia

Ocena obiektu


Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy DWOREK MAZURSKI

Ośrodek Wypoczynkowy DWOREK MAZURSKI
5

Ośrodek Wypoczynkowy "Dworek Mazurski" w Olecku położony jest na granicy Mazur i Suwalszczyzny, w połowie drogi między Gołdapią i Ełkiem na szlaku łączącym Krainę Wielkich budynek główny Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Centralne położenie względem innych miast regionu (Augustów, Ełk, Giżycko, Gołdap, Suwałki) sprawia, że Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych terenów. Krzyżują się tutaj ważne szlaki komunikacyjne, prowadzące do przejść granicznych z Obwodem Kaliningradzkim i Litwą.
Dokładny opis w/p tras można znaleźć pod adresem www.um.olecko.pl/szlaki. Przez teren Ośrodka przebiega "Wiewiórcza Ścieżka", która jest turystyczno - dydaktyczną trasą wokół jeziora (12 km). Regionalny Ośrodek Kultury "Mazury Garbate" w Olecku od wielu lat organizuje ogólnopolska imprezę pod nazwą "Przystanek Olecko".
Okolice Olecka posiadają wspaniały mikroklimat, bogactwo zwierzyny, ptactwa, roślin gwarantujące niezwykłe przeżycia miłośnikom żeglowania, polowania, wędkowania i grzybobrania.